Andreea Dobrin Dinu

Andreea Dobrin Dinu - Studio SUMMERKID je ilustrátorka, grafická dizajnérka a umelkyňa pracujúca z jej štúdia SUMMERKID v Hamburgu. Andreea vytvára práce inšpirované každodennosťou a istou výbušnou radosťou zo života, ktorú poznajú len deti na letných prázdninách. Pochádza z Rumuska, kde študovala grafický dizajn na UNArte v Bukurešti a ilustráciu a typografiu na Hochschule für Grafik v Lipsku. Rada kreslí pre časopisy, knihy a produkty, ktoré zdieľajú hodnoty jej štúdia, ktoré je plné radosti, humoru so štipkou surreality.
Motív This is War pre Pucle je z Andreeinej osobnej kolekcie, inšpirovanej životom mladého páru a radostnými momentmi, ktoré každý deň prináša. “Môj domáci život je neustála inšpirácia, zbožňujem radosť z obyčajného: zvuk práčky, svieža sprcha, jedlo zo supermarketu, obliekanie obľúbených šiat a všetky tie malé súčiastky, ktoré vytvárajú život páru a nakoniec... aj lásku. Samozrejme, vždy kreslím veci zo svojho uhla pohľadu a vždy vyhrávam – hlavne v poduškových vojnách.“
Viac o Andreeinej práci a jej štúdiu Summerkid na summerkidworks.com.

Filters

Showing the single product

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
  • Zľava

    This is War!

    , , , , , , , , ,
    Niekedy sú to malé hádky zabalené do hier, inokedy vážne veci, ktoré nakoniec skončia smiechom. Poduškové vojny si všetci trénujeme už od mala a nevieme, ako ste na tom vy, no nám to vždy upustí trošku pary. Každopádne radšej, ako sa pobiť odporúčame skladať puzzle, pomáha to upokojiť sa a naštartovať mozog, preto táto kombinácia puzzle a poduškovej vonjny môže byť to pravé pre vás. Čo o tejto ilustrácií hovorí samotná autorka? “Môj domáci život je neustála inšpirácia, zbožňujem radosť z obyčajného: zvuk práčky, svieža sprcha, jedlo zo supermarketu, obliekanie obľúbených šiat a všetky tie malé súčiastky, ktoré vytvárajú život páru a nakoniec ...aj lásku. Samozrejme, vždy kreslím veci zo svojho uhla pohľadu a vždy vyhrávam – hlavne v poduškových vojnách." Prosíte si Pucle s dreveným rámom aby sa dali zavesiť napríklad na stenu bez lepenia? Zvoľte vo variante "Vyberte s rámom / bez rámu" variant "Puzzle s dreveným rámom" a navoľte si počet dielikov. Ak si prosíte samotné puzzle iba na skladanie, navoľte si vo variante "Vyberte s rámom / bez rámu" variant "Samostatné puzzle" a taktiež počet dielikov. Všetky puzzle o veľkosti 100, 200 a 500 dielikov majú vždy ten istý rozmer skladacej plochy, preto si k nim rámik môžete kedykoľvek doobjednať :)
    25,90 42,90