Han Illustration

Han (*1990) priviedlo k ilustrovaniu štúdium na viedenskej umeleckej škole Die Angewandte. Pracuje digitálne - s vektorovou kresbou, maľbou a kolážou, pričom jej ilustrovaný autorský príbeh O Dunaji bol vystavený na Next Comic Festivale 2017 v Linzi. Najobľúbenejšími témami  pre ňu sú mesto a sny, ktorými sa zaoberala v 10 týždňovom projekte nazvanom Stadttraum, pričom jednu z grafík - Stadttraum 3 máme na Pucle.

O ilustrácií Stadttraum

"V každom z 10 mestských snov sú zakomponované príhody z verejného života Viedne, ktoré sa udiali za jeden týždeň. V Stadttraum 3 udalosti ako golfový turnaj odohrávajúci sa v centre mesta, kvitnúce jablone v Pratri a prvá pochovaná korytnačka na cintoríne, sformovali sen, kde z neba snežia golfové loptičky a pri dopade na zem sa rozbíjajú, akoby to boli korytnačie vajíčka. Stadttraum 3 a Pucle je podľa mňa výborná kombinácia v tom, že sa obraz pred vami postupne vynorí tak, ako spomienka na sen."

Ak sa vám páčia ilustrácie od Han, viac môžete nájsť na www.hanillu.com.

Prečítajte si BLOGový článok s našou HAN o jej práci, umení a literatúre. 

Filters

Showing the single product

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
  • HAN illustration slovenské ilustrované puzzle

    Stadttraum 3

    , , , , , , , ,
    Stadttraum je snové mesto. Po nemecky. A naša Han vytvorila takýchto snových miest hneď niekoľko a Stadttraum 3 sme preniesli aj na puzzle. Sny sú našou súčasťou, v ktorých nám mozog naznačuje kadečo, napríklad aj to, že sa chce hrať. Pri tejto ilustrácii je to napríklad s golfovými loptičkami, či korytnačkami. Hrajte sa aj vy s našimi puzzle od Han, ktoré sú veľké, 1000 dielikové a sú snom pre náročných skladačov! Musíme dať Han za pravdu. Povedala, že Stadttraum 3 a Pucle je výborná kombinácia v tom, že sa obraz pred vami postupne vynorí tak, ako spomienka na sen. Tak poďte snívať s nami! Prosíte si Pucle s dreveným rámom aby sa dali zavesiť napríklad na stenu bez lepenia? Zvoľte vo variante "Vyberte s rámom / bez rámu" variant "Puzzle s dreveným rámom" a navoľte si počet dielikov 1 000. Ak si prosíte samotné puzzle iba na skladanie, navoľte si vo variante "Vyberte s rámom / bez rámu" variant "Samostatné puzzle" a taktiež počet dielikov 1 000. Všetky puzzle o veľkosti 1 000 dielikov majú vždy ten istý rozmer skladacej plochy, preto si k nim rámik môžete kedykoľvek doobjednať :)
    35,90 59,90