Poštovné a doprava

Spôsoby dopravy a cena poštovného Pucle (navolíte si pri platbe v košíku)

Poštovné ZADARMO na Slovensku: Pri nákupe nad 95 EUR je zadarmo 🙂 

Kuriér GLS A GLS EXPRESS:
V prípade dodania KURIÉROM GLS odosielame zásielku do 4-7 pracovných dní. Cena tejto služby je 5 EUR (cena sa môže líšiť pri väčšej objednávke). Pri GLS EXPRESS je cena 10 EUR a zásielku odosielame ešte v daný deň (pri objednávkach do 12:00) prípadne nasledujúci. Zásielka by mala kuriérom prísť do nasledujúceho dňa.

PACKETA (ZÁSIELKOVŇA)

V prípade dodania prostredníctvom PACKETA odosielame zásielku do 4-7 pracovných dní. Cena tejto služby je 4,2 EUR (cena sa môže líšiť pri väčšej objednávke).

Osobný odber TRENČÍN:
V prípade osobného odberu v Trenčíne Vás budeme čoskoro po odoslaní objednávky kontaktovať emailom, aby sme si dohodli termín a deň odberu. Osobný odber je bezplatný.

Česká pošta:
V prípade dodania do ČESKEJ REPUBLIKY odosielame zásielku do 4 – 7 pracovných dní. Momentálne zasielame iba prostredníctvom služby PACKETA. Cena poštovného je od 4,7 EUR (cena sa môže líšiť pri objednávke vyššej hmotnosti).

Zahraničie:
V prípade dodania do ZAHRANIČIA odosielame zásielku do 4-7 pracovných dní. Momentálne zasielame iba prostredníctvom služby PACKETA, preto je možné odosielať zásielky iba do krajín:

Česko – od 4,7 EUR

Poľsko – od 5 EUR

Maďarsko– od 4,7 EUR

Rumunsko – od 7 EUR

Pre zasielanie do iných než uvedených krajín nás, prosím, kontaktuje e-mailom na info@puclepucle.com

Spôsoby platby:
Je u nás možná platba kartou, na dobierku, prevodom na účet, alebo aj v hotovosti pri osobnom odbere. Faktúru za váš nákup nájdete v prílohe emailu, ktorý vám automaticky príde po odoslaní objednávky. Preferujeme elektronickú formu, lebo sa snažíme šetriť životné prostredie. Ak by ste si priali aj vytlačenú faktúru v zásielke, prosíme, odpovedzte na daný email len krátkym slovíčkom faktura a zašleme vám ju aj vytlačenú k vašej objednávke.

Časté otázky na tému dodania a prípadnej reklamácie:

1. Čo robiť ak potrebujem Pucle čo najskôr, lebo nakupujem darček na poslednú chvíľu?

Veľmi radi Vašu objednávku vybavíme prednostne, stačí nám zavolať na 0908754469 (Lenka Kuricová Pucle). Urobíme, čo bude v našich silách, aby ste mali objednávku čo najskôr.

2. Možem trackovať svoju objednávku?

Náš systém neponúka automatický tracking, ale veľmi radi Vám zašleme tracking číslo individuálne. Prosím napíšte nám na info@puclepucle.com so žiadosťou o tracking a my Vám obratom číslo pošleme.

3. Ako dlho trvá pošte a kuriérovi kým balíček dorazí?

Slovenská pošta zvyčajne doručuje do 2-3 pracovných dní od odovzdania zásielky a kuriér do 1-2 pracovných dní. Pri kuriérovi sa dá zvoliť aj EXPRESS variant, kde kuriér doručí zásielku na druhý deň doobeda od odovzdania.

4. Čo ak Pucle posielam ako darček a nechcem priloženú faktúru? Dalo by sa pripojiť k darčeku venovanie?

Faktúru k zásielkam prikladáme len na vyžiadanie, snažíme sa šetriť prírodu. Faktúru k vášmu nákupu nájdete vždy v potvrdzovacom e-maile, ktorý Vám príde hneď po vytvorení objednávky. Faktúry pri darčeku sa teda obávať nemusíte. A venovanie veľmi radi napíšeme! Stačí ak nám znenie napíšete do poznámky pri tvorbe objednávky – a my k Pucle priložíme milé ručne písané venovanie.

5. Aký je Pucle prístup k baleniu objednávok, snažíte sa baliť s ohľadom na prírodu?

Veľmi nám záleží na tom, aby sme do obehu neposielali nové plasty, ale zároveň sa musíme riadiť smernicami a pravidlami balenia, ktoré určuje pošta a kuriérske spoločnosti. Aby sme tieto dve veci skĺbili, vymysleli sme si náš systém „Bublina z druhej ruky“. Zbierame bublinkovú fóliu od firiem a jednotlivcov, ktorí by ju inak vyhodili (dúfajme aspoň že do recyklačného) koša. Od našej prvej objednávky v roku 2017 sme nekúpili ani kúsok novej bublinkovej fólie a všetky objednávky sme vyexpedovali v znovu-použitej fólii.

6. Čo ak som po rozbalení zistil/a, že v Pucle niečo chýba, alebo je produkt poškodený?

Prosím kontaktujte nás na info@puclepucle.com a my sa posnažíme vyriešiť problém čo najskôr a samozrejme k Vašej spokojnosti.

Čo ak chcem Pucle vrátiť, lebo som si nákup rozmyslel/a?

Prosím pozrite si náš riadny Reklamačný poriadok a neváhajte nás kontaktovať na info@puclepucle.com .

Ak máte akekoľvek ďaľšie otázky, prosím zašlite nám e-mail na info@puclepucle.com alebo pozrite aj na naše všeobecné Najčastejšie otázky – možno tam nájdete odpoveď aj na tú svoju 🙂