Pucle Ambasádor

Chceš sa stať našim Pucle Ambasádorom?

Dlho sme rozmýšľali, ako celú túto ťažkú pandemickú situáciu poňať. Aj my uvažujeme nad tým, ako pôjde predaj v nasledujúcich mesiacoch, tak ako mnoho podnikateľov, keď z týždňa na týždeň zrazu nič nie je isté. Nesmierne si vážime, že si stále objednávate z nášho e-shopu, aj preto, lebo veľa kamenných obchodov, kde sa dajú Pucle kúpiť, ostalo zatvorených. Taktiež sa zruší mnoho dizajnových marketov, ktoré sú pre mnohých výrobcov dôležitým predajným a propagačným kanálom.

Tešíme sa však tomu, že práve v tejto dobe sa aj vy obraciate ku skladaniu, označujete nás v príbehoch a postoch, trénujete si mozog prostredníctvom puzzle a aktívne relaxujete. Čo nás ale stále veľmi mrzí sú práve naši kamaráti, známi ale aj neznámi, pracujúci v kreatívnom priemysle, ktorí momentálne ostali bez príjmu a sami nevedia, dokedy to takto bude. 

Veľmi veľa sme posledný týždeň rozmýšľali ako pomôcť ľuďom, ktorých postihol takýto výpadok a potrebujú si pokryť náklady na život. Rozhodli sme sa preto, že by sme radi našli našich Pucle ambasádorov.

Ako zistíš, či je táto ponuka pre teba?

– si super 

– si kvôli súčasnej situácií bez príjmu

– pracuješ / pracoval /a si v kreatívnom priemysle

– myslíš si, že máš na to stať sa našim ambasádorom

– bavia ťa Pucle a chceš o nich povedať tvojim známym

 vieš nám vystaviť faktúru 

O čo ide?

Chceli by sme sa s šikovnými ľuďmi, ktorým corona prekazila možnosť vykonávať bežnú činnosť, podeliť o časť nášho zárobku. Po pravde vôbec nevieme, ako to celé dopadne, no minimálne to chceme skúsiť. Radi by sme našli niekoľko ľudí, s ktorými sa po našom posúdení dohodneme a vložíme im do rúk našu dôveru a napríklad aj fotky či iné materiály tak, aby vedeli Pucle predstaviť práve ich známym, či neznámym – no proste komukoľvek podľa ich uváženia.

Čo to ale znamená?

Predstavujeme si to takto:

Naši Pucle Ambasádori od nás dostanú špeciálny kód. Keď budú niekomu o Pucle hovoriť, či zdieľať info na sociálnych sieťach poprosia možných zákazníkov, aby pri objednávke do poznámky tento špeciálny kód napísali. Od nás potom za každý predaný kus Pucle cez náš e-shop so špeciálnym kódom dostanú 20 percent z ceny produktu. Za nás celkom super možnosť, nie? 

Môže to fungovať?…netušíme. Ale rozhodli sme sa to skúsiť.

Už od vzniku Pucle nám neskutočne záleží na podpore kreatívneho priemyslu, začínajúcich umelcov, ale aj spravodlivému ohodnocovaniu za prácu. Nevieme momentálne posúdiť, či vieme takto niekomu reálne pomôcť, ale chceme to minimálne skúsiť. Ak do toho chcete ísť s nami, prosím napíšte nám na info@puclepucle.com niečo o sebe. Naša jediná podmienka je momentálne to, že náš budúci ambasádor nám musí byť schopný vystaviť riadnu faktúru v prípade, že mu bude vyplácaná provízia.

Dúfame, že sa nám takto podarí niekomu pomôcť, aby si napríklad takýmto spôsobom zarobil na časť nájmu, či na iné dôležité životné potreby. Tým, že obe pracujeme v kreatívnom priemysle a organizujeme aj rôzne kultúrne akcie uvedomujeme si, aká frustrujúca musí byť práve táto situácia. Toľko zatiaľ od nás. Viac info e-mailom a prosím, zdieľajte túto info medzi vašimi známymi.

Do e-mailu  nám prosím stručne napíš niečo o sebe, čo si doteraz robil/a, ako by si si spoluprácu predstavoval/a 🙂

Tešíme sa na všetky správy 🙂 

Baša a Lenka z Pucle