Predsavzatie na 2023? Viac skladať puzzle!

Predsavzatie na 2023? Viac skladať puzzle!
27. januára 2023 Lenka Kuricová

Máte to tak aj vy? Častokrát si po Novom roku dáme desiatky predsavzatí, ktoré nám vydržia tak maximálne do konca januára. Jesť zdravo, viac cvičiť, schudnúť aspoň sto kíl a nemíňať výplatu na koláče. Mne sa to nikdy nepodarilo. A tak si už tieto predsavzatia nedávam. Koláče mám rada a cvičiť sa mi nechce.

Tento rok som si avšak dala jedno, ktoré chcem dodržať. VIAC SKLADAŤ PUZZLE.

Poviete si, somarina, má firmu s puzzle a málo skladá puzzle. Ale je to tak. Ak by som sa mala spätne pozrieť na rok 2022, neviem, či som poskladala dvoje. Machnáč od Alici Kucharovič mi trval poskladať skoro tri mesiace, doma sme ho prekračovali, dieťa kradlo dieliky, manžel sa so mnou pomaličky skoro rozviedol a ja som len dúfala, aby sa nestratil žiaden dielik, lebo by to znamenalo, že tieto puzzle, ktoré som chcela fotiť na promo fotky a nosiť na markety budem musieť skladať znova. Všetky ostatné Pucle novinky poskladali kamoši. Vďaka za nich. Lebo bez nich by to bola katastrofa. A aj ten Machnáč som nakoniec obliala čajom…

A tak mám predsavzatie, ktoré chcem dodržať. A budem to !poctivo! zaznamenávať aj na Instagram. Od Februára každý mesiac jedny puzzle. A bez výhovorky. Pretože cítim, ako mi lenivie mozog, neviem sa sústrediť a celkovo som ako spomalený citrón. Meditovať som sa nikdy nenaučila, a tak mi ostáva jediné, a to vypnúť mozog pri skladaní Pucle skladačky. Idete do toho so mnou? Poďme si dať spolu #puzzlechallenge a každý mesiac poskladajme jedny puzzle. Nemusia byť Pucle ale akékoľvek, ktoré vám robia radosť <3 Veď o tom to je.

Pozdravujem vás 🙂

Vaša Baša z Pucle