Alica Kucharovič

Alica Kucharovič, Mgr.art ( 1985 ) sa venuje digitálnej ilustrácii a animácii. Jej tvorbu je možné vidieť v rôznych časopisoch, knihách, v interiéroch na stenách, ale aj na komerčných produktoch pre väčšie značky. Je spoluzakladateľkou festivalu Animovaných filmov Fest Anča, ktorý sa každoročne koná v Žiline.

Venuje sa umeleckej produkcii pre slovenskú značku Retart. Často spolupracuje s rôznymi slovenskými a českými organizáciami na tvorbe animovaných spotov a projekcií. V analógovej ilustrácii sa rada venuje ilustrovaným cestopisným denníkom.

Motív pre Pucle je zo série T N R F a zachytáva obrazy jedinečného prostredia flóry z ostrova Tenerife, na ktorom autorka strávila dva mesiace. Viac o Alici a celej sérii T N R F nájdete na alicakucharovic.com

Filters

Showing the single product

12/24/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
  • T N R F

    , , , , , ,
    Boli ste niekedy na Tenerife? Naša Alica Kucharovič tam prežila príjemný čas a mapovala krásnu architektúru, ktorú zachytila aj v jej sérií ilustrácií T N R F. Jej ilustrácie majú ostrovnú a trošku tajomnú atmosféru a je z nich cítiť leto a oddych. Aj keď nie sme v exotickej destinácii, poznáme ten najlepší oddych, ktorý si môžete dopriať kdekoľvek - puzzle :) Nájdite preto absolútny ZEN pri skladaní tejto ostrovnej skladačky, nechajte sa uniesť v myšlienkach až k tomuto krásnemu kúsku zeme patriacemu ku Kanárskym ostrovom a najmä oddychujte. Prosíte si Pucle s dreveným rámom aby sa dali zavesiť napríklad na stenu bez lepenia? Zvoľte vo variante "Vyberte s rámom / bez rámu" variant "Puzzle s dreveným rámom" a navoľte si počet dielikov. Ak si prosíte samotné puzzle iba na skladanie, navoľte si vo variante "Vyberte s rámom / bez rámu" variant "Samostatné puzzle" a taktiež počet dielikov. Všetky puzzle o veľkosti 100, 200 a 500 dielikov majú vždy ten istý rozmer skladacej plochy, preto si k nim rámik môžete kedykoľvek doobjednať :)
    26,90 42,90