DomovČasto kladené otázky
#otazkyaodpovede

Často kladené otázky

Tu sa dozviete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré od našich zákazníkov dostávame 🙂 Aby sa vám lepšie hľadala odpoveď na tú vašu, rozdelili sme otázky do troch sekcií.

Pucle produkt:

Áno, náš Pucle rámik je rozložiteľný na štyri časti, a preto sa ľahko zmestí do tubusu v rozloženej forme. Rámiky pre vás vyrába ručne a s láskou náš ujo stolár. Sú z bukového masívu, ktorý má krásnu prírodnú bledohnedú farbu. Súčasťou balenia sú aj skrutky a mini-zaťahovač, takže rámik máte za chvíľočku zložený a nepotrebujete k nemu žiadne ďalšie náradie (a ani lepidlo!). So správnym postupom vám pomôže naša Príručka bystrých skladačov, ktorú nájdete v balení. A najlepšie na našom rámiku je to, že sa dá kedykoľvek znova rozložiť! Môžete si v ňom vymieňať ilustrácie, tak často, ako sa vám bude žiadať 🙂

Áno! Od roku 2023 máme novinku – všetky Pucle s 1 000 dielikmi si viete zarámovať už aj do rámu s matnou bielou alebo matnou čiernou farbou. Pre 500, 200 a 100 dielikové Pucle takéto rámy momentálne nemáme, avšak ak bude o ne záujem, radi ich dáme vyrobiť. 

NIE, nepotrebujete! Vymysleli sme pre vás taký systém, aby ste puzzle nikdy nemuseli lepiť! S našimi Pucle netreba lepiť nič, ani puzzle, ani rám! V balení nájdete našu Príručku bystrých skladačov, ktorá vám prezradí správny postup. Všetko potrebné na celkové zloženie puzzle do rámiku máte pribalené. A úžasná výhoda je to, že rámik aj puzzle môžete kedykoľvek rozložiť a znova zložiť, ako večnú skladačku!

V našom Pucle tubuse nájdete rozložiteľný rámik z bukového dreva, lepenkovú podložku, ochrannú fóliu, puzzle zabalené v bavlnenom vrecúšku, skrutky, zaťahovač na rámik a Príručku bystrých skladačov. Systém rámovania si môžete pozrieť aj na tomto videu!

V Príručke nájdete návod ako si poskladané puzzle zasadiť do rámiku, predlohu obrázku a tiež krátke info o autorovi ilustrácie, ktorú ste si vybrali. Dozviete sa odkiaľ pochádza, čomu sa venuje a tiež tam nájdete odkaz na jeho portfólio. Ak má autor príbeh alebo inšpiráciu k danému obrázku, môžete si o tom v Príručke prečítať.

Momentálne ponúkame puzzle, ktoré majú 24, 48, 100, 200, 500 a 1 000 dielikov. Rozmery jednotlivých dielikov nájdete pri každom z obrázkov, no aby sme vám to uľahčili:

24 dielikov – cca 5 x 7 cm 48 dielikov – cca 3,5 x 4,5 cm

100 dielikov – cca 5 x 7 cm 200 dielikov – cca 3,5 x 4,5 cm

500 dielikov – cca 2 x 2 cm 1 000 dielikov – cca 2 x 2 cm

Samozrejme! Poukážky máme k dispozícii v našom obchode. A prečo vlastne poukážky? Toto riešenie je ideálne, keď viete, že Pucle potešia vašich známych, ale z toho priehrštia krásnych motívov si neviete vybrať 🙂 Môžete im darovať našu poukážku a potom si s radosťou vyberú Pucle, ktoré sa im budú najviac hodiť do interiéru.

Pucle filozofia:

Do tubusu si môžete odložiť výkresy, hračky z kinderka, polmetrové pravítka, alebo čokoľvek, čo uznáte za vhodné. Do vrecúška si môžete dať bylinky, sušené hríby, alebo šróbiky ľubovoľného druhu. Ak nenájdete využitie pre tubus, alebo pre bavlnené vrecúško, nevadí. Môžete nám ich poslať naspäť na adresu Barbora Holíčková, Pucle s.r.o., Haluzice 759,  913 07 a my ich zrecyklujeme. Za odmenu vám pošleme zľavu na ďalší nákup! Súčasne, tubus nám viete vrátiť aj cez Packetu – napíšte nám a my vám pošleme spätný Packeta štítok, ktorý nalepíte na krabicu a odovzdáte na vašej najbližšej Packeta predajni. 

V prípade takej nepríjemnosti nám napíšte na info@puclepucle.com a my vám na základe fotky poskladaných puzzle v ráme chýbajúci dielik pošleme!

Ak máte záujem o spoluprácu s nami, napíšte nám na info@puclepucle.com. Zašlite nám svoje portfólio a nehanbite sa rozpísať o dôvodoch, prečo by ste s nami radi spolupracovali.

Poštovné a reklamácie:

Veľmi radi vašu objednávku vybavíme prednostne, stačí nám zavolať na 0905528516 (Baša Holíčková Pucle). Urobíme, čo bude v našich silách, aby ste mali objednávku čo najskôr.

Náš systém neponúka automatický tracking, ale veľmi radi vám zašleme tracking číslo individuálne. Prosím napíšte nám na info@puclepucle.com so žiadosťou o tracking a my vám obratom číslo pošleme.

Slovenská pošta zvyčajne doručuje do 2-3 pracovných dní od odovzdania zásielky a kuriér do 1-2 pracovných dní. Pri kuriérovi sa dá zvoliť aj EXPRESS variant, kde kuriér doručí zásielku na druhý deň doobeda od odovzdania.

Faktúru k zásielkam prikladáme len na vyžiadanie, snažíme sa šetriť prírodu. Faktúru k vášmu nákupu nájdete vždy v potvrdzovacom e-maile, ktorý vám príde hneď po vytvorení objednávky. Faktúry pri darčeku sa teda obávať nemusíte. A venovanie veľmi radi napíšeme! Stačí ak nám znenie napíšete do poznámky pri tvorbe objednávky – a my k Pucle priložíme milé ručne písané venovanie.

Veľmi nám záleží na tom, aby sme do obehu neposielali nové plasty, ale zároveň sa musíme riadiť smernicami a pravidlami balenia, ktoré určuje pošta a kuriérske spoločnosti. Aby sme tieto dve veci skĺbili, vymysleli sme si náš systém „Bublina z druhej ruky“. Zbierame bublinkovú fóliu od firiem a jednotlivcov, ktorí by ju inak vyhodili (dúfajme aspoň že do recyklačného) koša. Od našej prvej objednávky v roku 2017 sme nekúpili ani kúsok novej bublinkovej fólie a všetky objednávky sme vyexpedovali v znovu-použitej fólii.

Prosím kontaktujte nás na info@puclepucle.com a my sa posnažíme vyriešiť problém čo najskôr a samozrejme k vašej spokojnosti.

Prosím pozrite si náš riadny Reklamačný poriadok a neváhajte nás kontaktovať na info@puclepucle.com .

Áno, radi vám Pucle odovzdáme osobne v Haluziciach (okres Nové Mesto nad Váhom), kde sídlime. Pucle vám vieme odovzdať aj v Novom Meste nad Váhom, Trenčíne a po dohode aj v Piešťanoch. Pokojne spravte objednávku a v poslednom kroku si zvoľte osobné vyzdvihnutie. Následne sa s vami e-mailom skontaktujeme a dohodneme detaily doručenia.

#podpora

Nenšli ste odpoveď na vaše otázky? Nezúfajte a ozvite sa nám, radi vám zodpovieme vaše otázky. 👋

Návrat hore

Poštovné a balné

Packeta odosielame do 2-5 pracovných dní 3 €
Osobný odber v Haluziciach - Nové Mesto nad Váhom Zdarma
Osobné doručenie Trenčín, Nové Mesto nad Váhom a okolie 1 €
Chcete sa stať našim Pucle ilustrátorom*ilustrátorkou? Zapojte sa do nášho OPEN CALLu 2024. Téma na tento rok je Architektúra 20. storočia.