DomovVšetky infošky o posielaní Pucle, ktoré potrebujete vedieť!
#Pucle múdrosti

Všetky infošky o posielaní Pucle, ktoré potrebujete vedieť!

Pri každej objednávke sa staráme o to, aby ste dostali svoje obľúbené Pucle rýchlo a bez problémov. Tým, že naše Pucle sú veľmi malá firma momentálne o veľkosti jednej Baši na materksje dovolenke, niektoré procesy môžu byť občas trošku dlhšie, než ste zviknutí pri dnešných rýchlych online obchodoch v tomto uponáhlanom svete 🙂 Preto sa v dnešnom blogovom článku pozrieme na to, ako funguje poštovné a balné pri nákupe na našom Pucle e-shope, čo robiť, ak potrebujete mať Pucle rýchlo či kde ich vyzdvihnúť osobne. A dokonca sa dočítate aj to, ako nám Pucle tubusy vrátiť naspäť na naše náklady 🙂

Vaše objednávky sa snažime vybaviť čo najrýchlejšie. Počas Vianočnej sezóny zasielame objednávky každý druhý deň. Počas bežného roku nám odoslanie zásielky trvá cca tri dni od obdržania objednávky. Ak si prajete mať vašu objednávku odoslanú obratom, prosíme, napíšte nám poznámku alebo nám rovno zavolajte.

Tubusy nám viete na naše náklady vrátiť!

Väčšinu tubusov po novom balíme do recyklovaných krabíc s našim logom. V prípade, že sa rozhodnete nám nepotrebný Pucle tubus vrátiť, dajte nám vedieť. Po objednávke vás budeme kontaktovať s takouto možnosťou a v prípade záujmu vám pošleme štítok na Packetu, ktorý si iba vytlačíte, nepotrebný Pucle tubus dáte naspäť do krabice alebo recyklovaného plastového vrecka a na naše náklady pošlete naspäť k nám.

Za vrátenie tubusu vám obratom pošleme 5 % zľavu na ďalší Pucle nákup u nás 🙂

Možnosti poštovného

Kuriér GLS a GLS EXPRESS:

Ak si vyberiete dodanie kuriérom GLS, môžete sa tešiť na doručenie vašej zásielky do 2-5 pracovných dní od odoslania. Cena tejto služby je 6,5 EUR (v prípade väčších objednávok sa cena môže líšiť).

Pre rýchlejšie doručenie sa môžete rozhodnúť pre službu GLS EXPRESS s cenou 12 EUR. S touto službou odosielame vašu zásielku v deň objednania alebo najneskôr druhý deň ráno. Tak je vaša zásielka do 24 hodín u vás.

PACKETA:

Ak uprednostníte doručenie prostredníctvom služby PACKETA na výdajné miesto, vaša zásielka dorazí do 2-5 pracovných dní od odoslania. Cena tejto služby je 4,20 EUR.

Osobný Odber v Haluziciach (NMnV):

Ak ste z blízkej okolity Haluzíc, máte možnosť osobného odberu. Po odoslaní objednávky vás budeme kontaktovať emailom, aby sme si dohodli termín a deň odberu. Najlepšie na tom je, že osobný odber je úplne bezplatný.

Medzinárodné Zasielanie:

Pre našich zákazníkov zo zahraničia ponúkame doručenie do 3 – 5 pracovných dní od odoslania. Cena poštovného sa líši v závislosti od konkrétnej krajiny a hmotnosti objednávky. V prípade, že máte akúkoľvek otázku ohľadom poštovného do zahraničia, neváhajte nás kontaktovať.

Rýchlejšie Doručenie? Nechajte Nám Vedieť!

Rozumieme, že niekedy môžete mať naliehavú potrebu získať svoje Pucle rýchlejšie. V takom prípade nám jednoducho napíšte do poznámky pri objednávke alebo nás zavolajte, a my sa budeme snažiť vyhovieť vašim požiadavkám.

Naším cieľom je, aby ste boli s vaším nákupom na PuclePucle.com spokojní a vaše Pucle sa dostali k vám čo najrýchlejšie. Ďakujeme, že ste s nami a dúfame, že si budete užívať svoje obľúbené Pucle!

Mohlo by sa vám páčiť

#spokojnyskladac

“Krásne a originálne ilustrácie, kvalitné prevedenie, balenie ktoré netreba schovávať a na poličke vynikne. 😊 ”

Návrat hore

Poštovné a balné

Packeta odosielame do 2-5 pracovných dní 3 €
Osobný odber v Haluziciach - Nové Mesto nad Váhom Zdarma
Osobné doručenie Trenčín, Nové Mesto nad Váhom a okolie 1 €
Chcete sa stať našim Pucle ilustrátorom*ilustrátorkou? Zapojte sa do nášho OPEN CALLu 2024. Téma na tento rok je Architektúra 20. storočia.