Maja Säfström

Maja Säfström (1987) - M A J A S B O K je ilustrátorka, spisovateľka a bývalá architektka, ktorá do svojich kresieb často zahŕňa dôvtipný humor. Jej známe knižky o zvieratách ako napríklad Ilustrovaný atlas najčudesnejších prehistorických zvierat sú preložené aj do slovenčiny a majú u nás veľký úspech.

Pre Pucle Maja vytvorila krásnu ilustráciu Dôvtipný leňochod, ktorá má jej typický vtip. “ Často pracujem v čierno-bielej kombinácii, ktorá je pre mňa prirodzenou voľbou. Rada nahrádzam farby zaujímavými detailmi a pridávam dôležitú pointu. V tomto prípade som využila svoje životné motto Nie som lenivá, len ma nebaví robiť nudné veci. Aká vhodná veta pre niekoho, kto rád skladá puzzle!“
Viac o Maji nájdete na jej Instagrame @majasbok alebo na jej webe majasbokshop.com.

Prečítajte si BLOGový článok s Majou - Maja Säfström a jej svet ilustrácií

Filters

Showing the single product

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
  • Zľava

    Dôvtipný leňochod

    , , , , , , , ,
    Poznáte tie rána, diár plný povinností, ale vás to viac ťahá len tak sa povalovať a nič nerobiť. My sa vtedy zamýšľame nad tým, čo sa s nami stalo a či sa z nás cez noc nestali leňochodi. Sú vlastne všetky tie naše TO DO listy až také dôležité? Našťastie, naša švédska kamarátka ilustrátorka Maja Säfström za nás tento problém vyriešila. Zavesili sme si tieto ilustrované puzzle na stenu a vždy, keď nás náš vnútorný leňochod prepadne, povieme si, že vlastne nie sme lenivci, iba nás nebaví robiť nudné veci (a preto si práve tieto nudné veci dávame do diára až po skladaní puzzle, keď si naštartujeme mozog a hneď nám ide všetko lepšie). Prosíte si Pucle s dreveným rámom aby sa dali zavesiť napríklad na stenu bez lepenia? Zvoľte vo variante "Vyberte s rámom / bez rámu" variant "Puzzle s dreveným rámom" a navoľte si počet dielikov. Ak si prosíte samotné puzzle iba na skladanie, navoľte si vo variante "Vyberte s rámom / bez rámu" variant "Samostatné puzzle" a taktiež počet dielikov. Všetky puzzle o veľkosti 100, 200 a 500 dielikov majú vždy ten istý rozmer skladacej plochy, preto si k nim rámik môžete kedykoľvek doobjednať :)
    25,90 42,90