Martin Dráb

Martin Dráb pochádza z Novej Dubnice, žije a tvorí v Trenčíne. Vyštudoval City U of Seattle v Trenčíne. V umení je z veľkej časti samouk a s kreslením začínal ako všetci, v škole cez hodinu, do zošita. Aktívne sa venuje umeniu od roku 2008.  Pre Pucle vytvoril motív Eidolon.

„V umení sa vychádzam z toho, že neviem kresliť. Mám veľmi asymetrický štýl, mám rád uletené farby a často malujem uletené príšerky. V street art využívam stencil art (šablóny). Veľmi ma baví cestovať a lepiť plagáty na miesta, ktoré diváka nemôžu uraziť.“

Pri svojej tvorbe využíva rôzne techniky – akryl, spreje, fixy, tetovanie alebo počítačovú grafiku. Jeho najväčšou vášňou je street art. Okrem umenia ho baví horský beh. Ak sa vám páči jeho motív, viac si môžete pozrieť aj na Instagrame ako @mklk_huba_art.

Filters

Showing the single product

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Zľava
  Ilustrované puzzle od Martina Drába MKLK Huba Art

  Eidolon

  , , , , , , ,
  Je život hra, a preto sa niekedy radšej schováme za masku? Má každý z nás v sebe aspoň malý kúsok démona? Napríklad takého, akým je Martinov Eidolon? A čo keď vám povieme, že sa takéhoto démona vlastne vôbec nemusíte báť, práve naopak! Eidolon je neskutočne vtipný, rád sa zabáva, je majster humoru a exkluzívny tanečník! Eidolon Umbakarna vás opantá svojim šarmom a farebnosťou, určite vás neunudí a pri jeho skladaní sa poriadne zabavíte. Vie to s menšími skladačmi a aj s dospelákmi, tak čo? Neskúsite to s ním? Prosíte si Pucle s dreveným rámom aby sa dali zavesiť napríklad na stenu bez lepenia? Zvoľte vo variante "Vyberte s rámom / bez rámu" variant "Puzzle s dreveným rámom" a navoľte si počet dielikov. Ak si prosíte samotné puzzle iba na skladanie, navoľte si vo variante "Vyberte s rámom / bez rámu" variant "Samostatné puzzle" a taktiež počet dielikov. Všetky puzzle o veľkosti 100, 200 a 500 dielikov majú vždy ten istý rozmer skladacej plochy, preto si k nim rámik môžete kedykoľvek doobjednať :)
  20,90 35,90