Mária Nerádová

Mária Nerádová (*1988) je ilustrátorka a grafická dizajnérka, ktorá sa primárne venuje ilustrovaniu kníh pre najmenšie deti na Slovensku i v zahraničí. Je viacnásobnou držiteľkou ocenenia Najkrajšia kniha Slovenska. V roku 2014 jej vyšla prvá autorská kniha - československý obrázkový slovník "Jak velbloud potkal ťavu" a v roku 2018 veľkoformátové ilustrované leporelo "Poďme objavovať Slovensko".

Inak, viete o tom, že táto ilustrácia na puzzle zabaví nielen ako skladačka? Zahrajte si s deťmi hru na pátračov a spočítajte napríklad, koľko zvieratiek sa nachádza na obrázku, ktoré z nich môžeme stretnúť na Slovensku, ktoré sú zahraničné, ktoré rozprávkové a ktoré vieme mať aj doma. Nebojte sa vymýšľať a pokojne dajte každému zo zvieratiek aj meno.

Viac o Márii nájdete na www.marianeradova.com

Filters

Showing the single product

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
  • Poďme objavovať Slovensko

    , , , ,
    Viete spočítať, koľko zvieratiek sa nám ukázalo na ilustrácií? Ktoré vieme nájsť na Slovensku a ktoré sú zahraničné? A čo tento hrad, viete, kde sa nachádza? Objavujte s nami čarovné Slovensko prostredníctvom ilustrácie od Márie Nerádovej - Poďme objavovať Slovensko, ktoré vzniklo v rámci rovnomennej knižky. Najlepšie na tejto skladačke je to, že po poskladaní puzzle sa môžete s motívom ešte veľmi dlho zabávať, hádať, počítať alebo si vymýšľať príbehy. Tak čo, idete do toho s nami?  Prosíte si Pucle s dreveným rámom aby sa dali zavesiť napríklad na stenu bez lepenia? Zvoľte vo variante "Vyberte s rámom / bez rámu" variant "Puzzle s dreveným rámom" a navoľte si počet dielikov. Ak si prosíte samotné puzzle iba na skladanie, navoľte si vo variante "Vyberte s rámom / bez rámu" variant "Samostatné puzzle" a taktiež počet dielikov. Všetky puzzle o veľkosti 100, 200 a 500 dielikov majú vždy ten istý rozmer skladacej plochy, preto si k nim rámik môžete kedykoľvek doobjednať :)
    42,90