DomovAutoriSimona Smatana

Simona Smatana

Trnava, Slovensko

Simona Smatana (Simona Čechová) pochádza z Trnavy, kde momentálne aj tvorí. Najradšej kreslí farbičkami a okrem ilustrácie ju teší včelárenie. Zúčastnila sa na nespočetnom množstve zahraničných aj slovenských výstav a festivalov. Ilustrovala knižky pre vydavateľstvo Monokel ako napríklad Hovnivál Hugo, Eliška nie je strašidlo, František z kompostu a v portfóliu má veľa zaujímavých spoluprác. Viac o nej nájdete na stránke www.simonacechova.com

Momentálne máme od Simony dostupný motív “Špajzka”, pričom máme za sebou už niekoľko výborných spoluprácii a v minulosti sme spolu vytvorili motív “Ráno v meste”.

 “Ilustrácie na Pucle odrážajú môj návrat do detstva, kedy som rada objavovala zákutia babkinho domu, pivnice, povalu, špajzu, kde mala moja babička schované všetky dobroty a krabice s “pokladmi”, kde dedko robil svoje víno a medovinu a potajomky dal ochutnať aj nám.”

Počet ilustrácií1 ilustrácia na Pucle
Spoznávací znakKresba ceruzkami
NárodnosťSlovenská
Instagram@simona.smatana

Pucle od autora

#spolupraca

Baví nás vidieť svet z rôznych uhlov skladačky. Ak to máte podobne aj vy, vytvorte pre nás ilustráciu.

Preneste vaše umenie na puzzle. Skontatujte sa s nami 👋

Návrat hore

Poštovné a balné

Packeta odosielame do 2-5 pracovných dní 3 €
Osobný odber v Haluziciach - Nové Mesto nad Váhom Zdarma
Osobné doručenie Trenčín, Nové Mesto nad Váhom a okolie 1 €
Chcete sa stať našim Pucle ilustrátorom*ilustrátorkou? Zapojte sa do nášho OPEN CALLu 2024. Téma na tento rok je Architektúra 20. storočia.