DomovAutoriAndreea Dobrin Dinu

Andreea Dobrin Dinu

Andreea Dobrin Dinu – Studio SUMMERKID je ilustrátorka, grafická dizajnérka a umelkyňa pracujúca z jej štúdia SUMMERKID v Hamburgu. Andreea vytvára práce inšpirované každodennosťou a istou výbušnou radosťou zo života, ktorú poznajú len deti na letných prázdninách. Pochádza z Rumuska, kde študovala grafický dizajn na UNArte v Bukurešti a ilustráciu a typografiu na Hochschule für Grafik v Lipsku. Rada kreslí pre časopisy, knihy a produkty, ktoré zdieľajú hodnoty jej štúdia, ktoré je plné radosti, humoru so štipkou surreality.

Motív This is War pre Pucle je z Andreeinej osobnej kolekcie, inšpirovanej životom mladého páru a radostnými momentmi, ktoré každý deň prináša. Viac o Andreeinej práci a jej štúdiu Summerkid na summerkidworks.com.

“Môj domáci život je neustála inšpirácia, zbožňujem radosť z obyčajného: zvuk práčky, svieža sprcha, jedlo zo supermarketu, obliekanie obľúbených šiat a všetky tie malé súčiastky, ktoré vytvárajú život páru a nakoniec… aj lásku. Samozrejme, vždy kreslím veci zo svojho uhla pohľadu a vždy vyhrávam – hlavne v poduškových vojnách.“

Počet ilustrácií1 ilustrácia na Pucle
Spoznávací znakFarebnosť a oblosť
NárodnosťRumunská

Pucle od autora

#spolupraca

Baví nás vidieť svet z rôznych uhlov skladačky. Ak to máte podobne aj vy, vytvorte pre nás ilustráciu.

Preneste vaše umenie na puzzle. Skontatujte sa s nami 👋

Návrat hore

Poštovné a balné

Packeta odosielame do 2-5 pracovných dní 3 €
Osobný odber v Haluziciach - Nové Mesto nad Váhom Zdarma
Osobné doručenie Trenčín, Nové Mesto nad Váhom a okolie 1 €