DomovPucle priority alebo 9 vecí, ktoré by ste mali o nás vedieť
#Blog #Pucle múdrosti

Pucle priority alebo 9 vecí, ktoré by ste mali o nás vedieť

Každá firma alebo organizácia funguje podľa vlastného vnútorného kódu ☺ Zaujíma vás ten náš? Tu je hneď 9 rýchlych faktov, ktoré vám o nás prezradia všetko podstatné!

 

  1. Pracujeme veľa a baví nás to

Niekedy máme pocit, že robíme vo dne v noci – ale stojí to za to! Práca na Pucle je splnený sen a teší nás na ňom aj poriadne makať . Všetku prácu primárne odvádzame my dve a je pravda, že sa vôbec neflákame ☺ Ale nebojte sa, nájdeme si čas aj si vydýchnuť – keď máme čo oslavovať, zájdeme si na vínko a naše obľúbené sushi.

  1. Máme umelecké a kreatívne duše

Veríme, že umenie a kreativita obohacujú naše životy, otvárajú mysle a robia svet zaujímavejším a krajším. Umenie k Pucle a k nám dvom neodmysliteľne patrí a veľmi sa tešíme, že môžeme podporovať mladé talenty, obdivovať ich kreativitu a v skladacej podobe ju prinášať aj k vám domov ☺ Poznáte aj vy zaujímavé talenty? Dajte nám o nich vedieť!

  1. Aktívne a zdravé mozgy sú naša priorita

Skladanie má mnoho benefitov pre naše mozgy, precvičuje obe hemisféry a vytvára dopamín. Táto Pucle rovina je pre nás neskutočne dôležitá. V dnešnom komplexnom svete je dôležité mať otvorené a kritické myslenie – a zdravý, precvičený a oddýchnutý mozog preň vytvára perfektný základ ☺
 

  1. Záleží nám na planéte

Snažíme sa pracovať tak ekologicky, ako sa len dá. Často používame recyklované alebo prírodné materiály a uprednostňujeme lokálnych dodávateľov. Pre všetok výrobný odpad hľadáme kreatívne využitie a taktiež posúvame ďalej veci, ktoré sa iným zídu. Zároveň vyhľadávame odpad, ktorý sa zase zíde nám – napríklad baliace fólie. Neplytváme ani prírodnými, ani finančnými zdrojmi – objednávame len tovar, ktorý naozaj využijeme. Vytvorili sme dokonca aj facebookovú skupinu presne na toto určenú ☺ Ešte v nej nie ste? Tak sa pozrite!

 

  1. Mame vás strašne radi

Vy, naši zákazníci, ste pre nás top! Máme vás veľmi radi a sme neskutočne vďačné za vašu podporu. Bez vás by boli Pucle len nenaplneným snom a nie tou zhmotnenou veselou, farebnou zábavou, ktorou sa vďaka vášmu záujmu stali. Ďakujeme za každý jeden nákup a milé slovo! ☺ Vaša spokojnosť je pre nás priorita a vždy sa snažíme vyriešiť všetky vaše otázky alebo požiadavky. Sme tu pre vás, ak sa s nami chcete podeliť o akýkoľvek feedback, ak sa vám zapatrošil dielik, alebo ak sa chcete pochváliť, ako to Pucle u vás doma svedčí! Pokiaľ už Pucle máte a bavilo vás ich skladať, potešíme sa vašej úprimnej recenzii.

 

  1. Predávame kvalitné veci, ktorým veríme

Veríme, že kreatívny priemysel, kultúra a ekonomika by mali byť previazané nádoby. Chceme vytvárať hodnoty nielen vlastnou kreativitou, ale aj kreativitou našich ilustrátorov. Umenie by nemalo podľa nás stáť len na grantoch a aj preto chceme byť súčasťou ekonomického reťazca, podporovať seba, našich dodávateľov a samozrejme umelcov. Robíme to predajom produktov, o ktorých vieme, že sú kvalitné a že majú pridanú hodnotu. Nepúšťame do sveta nič len za vidinou rýchleho zárobku a záleží nám najmä na kvalite, na pridanej hodnote a zmysle našich produktov.

 

  1. Záleží nám na lokálnej podpore

Všetky komponenty našich produktov pochádzajú zo Slovenskej a Českej republiky. Snažíme sa vyrábať lokálne, zbytočne nezvyšovať našu uhlíkovú stopu a podporovať lokálnych dodávateľov. Zároveň je pre nás dôležitá vzájomná podpora zo značkami, ktoré máme radi, ktorým veríme a často aj s veľkou radosťou spolupracujeme ☺

 

  1. Radi pomáhame

Myslíme si, že je dôležité pomáhať iným. Aj nám sa občas stane, že naše plány nedopadnú tak, ako sme si ich predstavovali a prídu nám napríklad puzzle, ktoré majú o trošku nižšiu kvalitu, než sme chceli. My sa za chyby nehanbíme a radšej tieto kúsky darovávame potrebným do sociálne slabších rodín, deťom s poruchami sluchu alebo komukoľvek, komu spravia radosť (prečítajte si o tom viac v našom blogu) 🙂 Snažíme sa podprovať aj ľudí z kreativneho priemyslu prostredníctvom našeho programu Ambasádorov.

 

  1. Postupne a pomaly

Pucle sú zatiaľ stále malá firmička. Často dostávame otázky o predaji v zahraničí, veľkých spoluprácach a víziách. O všetkom samozrejme premýšľame a pracujeme na tom, ale najdôležitejšie je pre nás vytvoriť si pevný základ a skúsenosti. Postupujeme svojím tempom – aby sme si stihli všetky radosti aspoň na chvíľku vychutnať a zo všetkých strastí sa niečo naučiť..

[spb_button button_text=”Naše puzzle pre vás” button_size=”standard” button_colour=”accent” button_type=”standard” rounded=”yes” button_dropshadow=”no” button_link=”https://puclepucle.com/produkty” button_target=”_blank” align=”center” animation=”none” animation_delay=”0″ width=”1/1″ el_position=”first last”]

Mohlo by sa vám páčiť

#spokojnyskladac

“Krásne a originálne ilustrácie, kvalitné prevedenie, balenie ktoré netreba schovávať a na poličke vynikne. 😊 ”

Návrat hore

Poštovné a balné

Packeta odosielame do 2-5 pracovných dní 3 €
Osobný odber v Haluziciach - Nové Mesto nad Váhom Zdarma
Osobné doručenie Trenčín, Nové Mesto nad Váhom a okolie 1 €
Chcete sa stať našim Pucle ilustrátorom*ilustrátorkou? Zapojte sa do nášho OPEN CALLu 2024. Téma na tento rok je Architektúra 20. storočia.