Rám na puzzle

Máte doma naše puzzle bez rámu v rozmeroch 47 x 33 cm a túžite sa nielen s nimi hrať, ale ich aj obdivovať na stene? Nie je nič lahšie! K Pucle bez rámu si môžete jednoducho doobjednať masívny bukový rámik, ktorý ručne a s láskou vyrobil náš ujo drevár. A viete čo? Tento rámik bude sedieť aj na iné puzzle veľkosti 47 x 33 cm. Okrem Pucle rámiku máme v ponuke aj ďalšie rámiky iných veľkostí. 

Filters

Showing all 2 products

30/60/All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Drevený rám na puzzle

  Drevený rám na Pucle / 47 x 33 cm

  Máte naše Pucle bez rámiku a chceli by ste si ich zavesiť na stenu? Čo takto si ich zasadiť do krásneho dreveného rámiku z bukového masívu, ktorý pre nás, ale aj pre vás ručne vyrába náš ujo drevár. Tento rámik sedí ku všetkým Pucle s rozmerom 47 x 33 cm. V tubusovom balení nájdete recyklovanú podložku pod puzzle, štyri časti rozkladateľného rámu, ochrannú fóliu na puzzle a návod pre bystrých skladačov. Tento rám vám samozrejme bude sedieť aj na iné puzzle, ktoré máte doma a sú v rozmere 47 x 33 cm.
  31,90 
 • Drevený rám na puzzle

  Drevený rám / 47 x 66 cm

  Máte doma akékoľvek puzzle s hracou plochou 47 x 66 cm (zvyčajne to bývajú 1 000 ks puzzle) a chceli by ste si ich zavesiť na stenu rovnakým princípom, ako fungujú naše ilustrované Pucle? Vďaka tomuto drevenému rámu puzzle po poskladaní nemusíte lepiť, ale jednoducho ich do rámiku zavriete. Puzzle môžete zavesiť kamkoľvek ako doplnok a vďaka dômyselnému patentu si rám môžete kedykoľvek rozložiť a puzzle opäť rozložiť. Ako večnú skladačku. V tubusovom balení nájdete recyklovanú podložku pod puzzle, štyri časti rozkladateľného rámu, ochrannú fóliu na puzzle a návod pre bystrých skladačov.
  42,90